Revoluční digitální osobní váha s měřením tuku v těle
Paměť na čtyři uživatele a jednoho hosta
Přesnost měření tělesného tuku je 0,1%
Tři různé módy vážení - pro děti, dospělé a atletické postavy
Měření podílu svalové hmoty a vody v těle

Funkce osobní váhy s měřením tuku Tanita UM – 075

Co lze od této osobní váhy s měřením tuku očekávat? Moderní technologické postupy dovolili výrobcům vložit do Tanity nadstandardní funkce díky kterým se tato váha dostala na přední místa v prodejnosti. Nejen že umí změřit tělesnou hmotnost s odchylkou 100 gramů, ale také měří viscerální tuk, rozmezí zdravého tělesného tuku a podíl svalové hmoty.

  • Viscerální tuk – tuk, který obklopuje vnitřnosti v břišní dutině.
  • Podíl svalové hmoty – vypočítá hmotnost všech hladkých i příčně pruhovaných svalů a vody v nich.
  • Rozmezí zdravého tělesného tuku – jak u dospělého, tak i u dětí. Váha umí porovnat procento naměřeného tuku s procentem tuku zdravého člověka (toto procento bylo stanoveno světovou zdravotnickou organizací) a výsledek ukáže na displeji.

Váha také disponuje tlačítkem Recall, které umožňuje znovuzobrazení naměřených hodnot.

Tři různé módy

Měření probíhá ve třech různých módech. První mód je dětský (pro děti od 110 cm výšky a 7 let), druhý je dospělý mód (18-99 let) a poslední je mód atletický, který se určen pro sportovce, kteří cvičí nebo trénují 10 hodin týdně alespoň rok.

Nákupnícentrum.cz nabízí nově také přípravky na bělení zubů.

Na jakém principu váha funguje?
Váha využívá metody bioelektrické impedance. To znamená, že když si stoupnete na vodivou horní desku váhy, tělem proběhne velice slabý elektrický impuls a na základě jeho odporu se vyhodnotí procento tuku, svalové hmoty a vody v těle.

Co lze díky této váze zjistit?
Na displeji se zobrazí nejen celková tělesná hmotnost, ale také procentuální zastoupení tuku, svalové hmoty a vody v ní obsažené, denní příjem kalorií a rozmezí zdravého tělesného tuku.

Čím je přístroj napájen?
Tato osobní váha s měřením tuku je napájena čtyřmi AA bateriemi, které naleznete v balení, takže si je nemusíte dokupovat samostatně.

Mohou váhu používat i děti?
Ano, i děti od sedmi let a 110 centimetrů výšky mohou používat tento přístroj. Na váze si můžete nastavit tři různé módy vážení. Dětský, dospělý a atletický.

Vyzkoušejte bezplatná poradna.

© 2011 Copyright by OsobniVaha.info, Netmind Group | Osobní váha s měřením tuku | BMI